אודותינו

עמותת "הקו המאחד" הוקמה בשנת 2000 על ידי עו"ד ישראל שינפלד, המכהן כיו"ר ורעייתו חיה המשמשת כמנהלת העמותה. הארגון פועל רבות על-מנת לתמוך, ללוות ולהקל על חולי סרטן, פגועי תסמונות נדירות ומשפחותיהם, בעזרת צוות מתנדבים מקצועי המחבק את הילדים ומסייע בהוצאה לפועל של פעילויות מגוונות.

העמותה החלה את צעדיה הראשונים לפני כשני עשורים, עוד בשנות האינתיפאדה הקשות ופעלה רבות לסייע לנפגעים ומשפחותיהם. כיום, העמותה מלווה ילדים ובני משפחותיהם החולים במחלות קשות וחשוכות מרפא ופגועי תסמונות נדירות וקשות, כמו תסמונות CP וחולים במחלת הסרטן. מטרת העמותה להוות חממה עוטפת ותומכת לחולים ובני משפחותיהם אשר אינם נתמכים ע"י מרבית העמותות והארגונים הקיימים בישראל.

המוטו של הקו המאחד הוא 'הדרך להחלמה מתחילה בחיוך'. חברי העמותה, הצוות הניהולי והמתנדבים מאמינים בכך בלב שלם, ועושים הכל כדי לעלות חיוך על פני הילדים. לשם כך, העמותה מפעילה מחנות נופש בארץ ובחו"ל, מארגנת מסיבות, אירועים בחגים ועורכת אירועי בר ובת מצווה ומאות פעילויות ואירועים נוספים. כדי להוות חממה מחבקת לילדים, מאפשרת להם העמותה להגשים משאלות לב דרך האתר.

'הקו המאחד' מונה מאות מתנדבים מרחבי הארץ, הפוקדים את בתי החולים ומעניקים סיוע ואור לילדים ולבני משפחותיהם. מתנדבי העמותה מעניקים לכל ילד תמיכה פיזית ונפשית, מתוך יחס אישי, אנושי ואוהב מכל הלב. המתנדבים, המייסדים וחברי העמותה, עושים לילות כימים על מנת להוסיף עוד ועוד רגעים של אושר ושמחה לילדים.

כלל ברזל המנחה והמייחד את עמותת 'הקו המאחד' בכל פעילותיה, הוא שקיפות כלכלית מלאה! כאשר כל דו"חות ופעילויות העמותה נגישים לכל דורש ופתוחים לביקורת הציבור. צוות העמותה מזמין אתכם לקחת חלק משמעותי, הן כמתנדבים והן כתורמים לפעילויות המבורכות

דילוג לתוכן